Одесский портал

Яка ціна автоцивілки на 1 місяць?

ціна автоцивілки

В Україні, страхування автоцивільної відповідальності (ОСЦПВ) є обов'язковим для всіх власників транспортних засобів. Цей вид страхування покриває шкоду, завдану третім особам внаслідок ДТП. 

Вартість автоцивілки розраховується індивідуально для кожного водія, залежно від ряду факторів, таких як:

Чи можливо оформити автоцивілку на місяць?

Зазвичай мінімальний термін на який можна оформити страхування - 3 місяці. Також існує варіант покупки поліса на 15 днів, проте така страховка вважається тимчасовою і її можна оформити тільки за певних умов. 

Придбати автоцивілку на 1 місяць можливо, але це не завжди вигідно, бо як правило, ціна поліса на такий термін значно вища, ніж на 6 місяців або на 1 рік, що є найбільш економним варіантом страхування. 

Поліс на короткий термін в більшості випадків оформлюють в ситуації, коли водій має фінансові проблеми або якщо транспорт використовується сезонно. Наприклад, протягом більшої частини року водій їздить громадським транспортом, а влітку використовує власне авто для подорожей. 

Скільки коштує автоцивілка та як розрахувати ціну?

Ціна автоцивілки на місяць може коливатися від 200 до 1000 грн, в залежності від факторів, прописаних вище. Розрахувати точну суму можна досить легко за допомогою калькуляторів, що є на сайтах страхових компаній.

Де можна придбати страхування?

Оформити автоцивілку можна:

Висновок

Страхування на 1 місяць можна оформити, проте варто врахувати, що вартість автоцивілки на такий термін буде більшою. Найбільш вигідно купувати поліс на 6 місяців або на рік.Есть что сказать?
Не молчи! Комментируй:


Данную страницу никто не комментировал. Вы можете стать первым.

Ваше имя:

RSS
Комментарий:

Powered by CommentIt 5 Ajax

Одеський портал. Одесса.
Використання матеріалів, розміщених на сайті,
допускається лише за умови встановлення прямого посилання
на сайт https://odportal.com.ua (текст, кнопка або банер)

Написати - portalodessa@gmail.com