Одесский портал - Виртуальная реальность Одессы. Практически всё о городе.
Главная :: Прогулки по Одессе :: Одесская рапсодия :: Улицы Одессы :: Памятники Одессы :: Одесская кухня ::

Переваги та недоліки фермерських продуктів

Є безліч думок про те, що фермерські продукти в рази кращі, ніж продукти з магазину. Але чи справді це так? Які є переваги та недоліки фермерських продуктів?

Сьогодні, напевно, кожен піклується про своє здоров’я. А як відомо, воно на пряму залежить від харчування. Як казав Гіппократ: “Ми ж те, що ми їмо”. Тому якщо хочеш бути здоровим, необхідно ретельно обирати продукти, які споживаєш.

Переваги фермерських продуктів

1. Почнемо з того, що фермери, які вирощують екологічно чисті продукти та м’ясо, не використовують традиційні добрива. Вони використовують гній або компост.

2. Фермерські продукти містять меншу кількість пестицидів, ніж звичайні. Так, на продуктах є сліди пестицидів, але вони незначні та не перевищують норми стандартів.

3. Фермерські продукти не містять речовин, які знищують необхідні для людського організму вітаміни та мінерали. Тому вживаючи дані продукти, Ви отримуєте усе, що потребує Ваш організм.

4. Вирощена худоба на фермах утримується в умовах, близьких до природних. Коровам, козам та вівцям надається достатньо місця, щоб вони почували себе комфортно. Натомість на різних підприємствах худобу тримають в тісних стійлах.

Недоліки фермерських продуктів

Окрім переваг, про які було сказано вище, є ряд недоліків.

1. Найбільшим недоліком фермерських продуктів є їхня вартість. Порівняно із звичайними продуктами, які лежать на полицях супермаркетів, вони коштують в рази дорожче. Тому не кожен може собі це дозволити.

2. Оскільки фермерські продукти не обробляються воском та не містять консервантів, вони можуть зіпсуватися швидше, ніж продукти, вирощені на підприємствах.

3. Деякі продукти, вирощені на фермах, виглядають не завжди привабливо та мають не однакову форму та не мають такого яскравого забарвлення.

4. Ви можете зіткнутися із забрудненнями, такими як гній або пліснява, які можуть викликати харчові отруєння. Але замовляючи продукцію на сайті Fermergreen, ви можете не перейматися через це. Даний інтернет-маркетплейс допоможе вам контактувати з фермерами і замовляти найякісніші продукцію зі всієї України.


Декілька порад щодо вибору якісних фермерських продуктів

 

1. Купуйте продукти у різних виробників. Це забезпечить Вас необхідним поєднанням поживних речовин і знизить ймовірність ризику впливу якого-небудь одного пестициду.


2. По можливості купуйте лише сезонні овочі та фрукти.


3. Ретельно мийте свіжі овочі на фрукти під струменем води. Це допомагає видалити бруд, бактерії та залишки добрив із поверхні продуктів. Звичайно, не всі залишки пестицидів ви зможете змити проточною водою, адже більшість з них міститься в шкірці. Тому Ви можете з легкістю зрізати її. Але в такому випадку втрачається чимало поживних речовин.


Отже, що б Ви не обрали - фермерські продукти чи звичайні із супермаркетів, завжди надавайте перевагу перевіреним виробникам, адже саме від продуктів, які Ви споживаєте, залежить Ваше здоров’я та здоров’я Ваших близьких.


 

Есть что сказать?
Не молчи! Комментируй:


Данную страницу никто не комментировал. Вы можете стать первым.

Ваше имя:

RSS
Комментарий:

Powered by CommentIt 5 Ajax

Copyright © Одесский портал . Одесса.
Использование материалов, размещенных на сайте, допускается только при условии установки прямой ссылки на сайт http://odportal.com.ua
(текст, кнопка или баннер)

Написать - portalodessa@gmail.com

Переваги та недоліки фермерських продуктів

разделительная полоса

Одесский портал — Виртуальная реальность Одессы — практически всё о городе...
Практически всё? Конечно, знать практически всё невозможно.
Однако добавляя понемногу каждый день информацию, можно получить очень интересный интернет-ресурс,
где будет информация о новых и старых названиях улиц, о новых и старых памятниках,
где каждый может найти легенды Одессы, рассказы о невероятных событиях и вполне официальные сведения...
Вы хотите разместить свою информацию? Нет проблем!
Если информация некоммерческая — бесплатно, если информационная авторская статья — можем обсуждать варианты и способы оплаты.
Есть предложения о сотрудничестве? Пишите, звоните, заходите...