Одесский портал - Виртуальная реальность Одессы. Практически всё о городе.
Главная :: Вы едете в Одессу?! :: Карта Одессы :: Прогулки по Одессе :: Одесская рапсодия :: Одесские лиманы :: Одесская кухня ::

музичний фестиваль «Woodstock Україна» «Любов-Море-Музика» в Україні WOODSTOCK
відбудеться 16-21 липня 2013 під одеським сонцем на теплому пісочку села Грибівка

WOODSTOCK – один із наймасштабніших і найвизначніших в історії рок-фестивалів, символ вільного і мирного співжиття, а також взаємної допомоги величезної кількості споріднених ідеєю людей.

Woodstock – це шість днів шаленого драйву, музики та позитиву.

Це шість днів "Любові, Моря та Музики".

Історія фестивалю: Традиція проведення фестивалю Woodstock має ідейне коріння у найпершому фестивалі «Woodstock Music & Art Fair», який відбувся у серпні 1969 року на фермі у сільській місцевості Бетел штату Нью-Йорк у США. Це не тільки надзвичайна в історії рок-подія, але й символ культурної епохи пацифістичних рухів 1960-их років.

Фестиваль отримав назву «Woodstock», адже організатори збиралися провести подію в місті Вудсток, проте там не знайшли достатньо великої площі. З`явившись на світ вперше, «Woodstock» зібрав аншлаг: замість очікуваних 200 000 глядачів, фестиваль відвідало приблизно 500 000 людей.

«The Who», Janis Joplin, Jimi Hendrix, Carlos Santana, «Jafferson Airplane» – зірки-легенди, які виступили на Woodstock’у. Вдячні слухачі тримали виконавців на сцені до ранку.

У 1995 році для волонтерів польської акції «Великий Оркестр Святкової допомоги» (фундація «WOSP») було організовано перший польський фестиваль під назвою «Зупинка Woodstock» («Przystanek Woodstock») .

Діяльність фонду «WOSP» під керівництвом Єжи Овсяка присвячена збору коштів для допомоги дітям-інвалідам і сиротам, а також спрямована на розвиток волонтерського руху. Фестиваль є великою подякою волонтерам за їхню роботу впродовж року.

Щороку в події беруть участь близько 30 музичних гуртів, почесними гостями фестивалю були «Guano Apes», «Papa Roach», «The Prodigy», «The Stranglers», «Korpiklaani», «Clawfinger» та багато інших.

У 2011 році польський «Woodstock» відвідало близько 700 000 людей. Організатори позиціонують польський «Woodstock» як «найбільший у Європі фестиваль на відкритому повітрі».

Сьогодення: Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до Серця» переносить європейські волонтерські цінності на ґрунт України.

З метою віддячити своїм волонтерам за сумлінну співпрацю з фондом (цілий рік волонтери збирали кошти для закупівлі медичного обладнання для дітей та дитячих лікарень), фонд започатковує традицію проведення українського благодійного «Woodstock’у»

Вперше грандіозний музичний фестиваль «Woodstock Україна» відбудеться 16-21 липня 2013 під одеським сонцем на теплому пісочку села Грибівка.  Відтепер європейське свято музики,моря та любові «Woodstock» стане рідним і для українців!

«Любов, Море і Музика» таким є девіз українського фестивалю.

Цей проект спрямовано на розвиток масової музичної культури, формування естетичного смаку шанувальників різних музичних стилів, об’єднання різнопланових виконавців спільною ідеєю, згуртування мешканців різних частин нашої країни, а також розвиток благодійного волонтерського руху в Україні.

Фестиваль “Woodstock Україна” є відкритим та безкоштовним для відвідувачів з усієї країни.

У 2013 році на фествалі прцюватиме дві сцени.

Мала сцена працюватиме з 16 по 18 липня, де будуть грати гурти зі всіх куточків України, які відбирались в два етапи: спочатку інтернет голосуванння, а потім живий виступ у клубі. А також музичні колективи, які неодноразово допомагали в організації щорічної акції ВБФ “Серце до Серця” та є почесними амбасадорами фонду.

В кінці кожного музичного дня на малій сцені буде відібраний одни гурт, який матиме можливість зіграти на великій сцені разом з відомими музиканта України, Польщі, Естонії та Білорусії.

Мала сцена працюватиме з 18:00. Прийди та підтримай!!!

Велика сцена складатиметься з гуртів України, Польщі, Естонії та Білорусії.

Відкриватиме велику сцену гурт з Білорусії PAWA.

Хедлайнерами фествалю цього року будуть гурти ТНМК, МАНДРИ ТА СКАЙ.

Велика сцена буде працювати з 17:00.

А з 00:00 гості фествалю будуть танцювати під сети діджеїв Польщі та України.

Гості братимуть участь у багатьох заходах, спрямованих на розвиток і поширення ідей волонтерства та благодійної соціальної активності.

Неперевершена атмосфера свята пануватиме на фестивальному полі протягом усіх шести днів, де слухачі зможуть насолодитися різними музичними стилями, познайомитися з новими музичними іменами та наживо послухати вже відомих та улюблених виконавців. ….

Ласкаво Просимо!

За підготовкою музичного фестивалю «WOODSТOCK УКРАЇНА 2013» ви можете слідкувати на офіційному сайті http://www.woodstock.in.ua

З радістю відповість на ваші запитання
Настя Вергелес, woodstockpress12@gmail.com
(097) 34 92 863
Любові,Моря та Дружби Вам!

 

Есть что сказать?
Не молчи! Комментируй:


Данную страницу никто не комментировал. Вы можете стать первым.

Ваше имя:

RSS
Комментарий:

Powered by CommentIt 5 Ajax

 

«Серце до Серця»
Всеукраїнський благодійний фонд
«Серце до Серця»
01030, м. Київ, вул. Рейтарська 9, оф.1 www.sercedoserca.com.ua
тел. (044) 278-40-19
e-mail: sercekiev@gmail.com

 

   

Условия размещения информации на
Одесском портале

Copyright © Одесский портал . Одесса.
Использование материалов, размещенных на сайте, допускается только при условии установки прямой ссылки на сайт http://odportal.com.ua
(текст, кнопка или баннер)

Написать - portalodessa@gmail.com

WOODSTOCK – один із наймасштабніших і найвизначніших в історії рок-фестивалів, символ вільного і мирного співжиття

Одесский портал - Виртуальная реальность Одессы. Практически всё о городе.