Одесский портал - Виртуальная реальность Одессы. Практически всё о городе.
Главная :: Вы едете в Одессу?! :: Карта Одессы :: Прогулки по Одессе :: Одесская рапсодия :: Одесские лиманы :: Одесская кухня ::

Друже Музико ВПЕРШЕ в ОДЕСІ: Легенадарний козак-рок від "ГАЙДАМАКІВ" та етно-драйв від "ДРУЖЕ МУЗИКО"!
- КОЛИ: 27 квітня 2013,субота, 19:00
- ДЕ: Одеса, Кафе-клуб «Юла-85», вул. Троїцька, 52
- СКІЛЬКИ: 80 грн.

разделительная полоса

АГОВ, одесити!

Чуєте? Чуєте, як пульсує ОДЕСА? Це – передочікування музично-енергетичного цунамі: до Чорноморської Пальміри ВПЕРШЕ приїздять легендарні "ГАЙДАМАКИ", аби заграти свій потужний козак-рок! А розпочинатиме музичний вечір від "Гайдамаків" в місті чорноморського козацтва ніхто інший, як формація патріотичного позитиву "ДРУЖЕ МУЗИКО"! Не пропустіть нечуваного досі етно-енергетичного поєднання музичних потужностей: "Гайдамаки" та "Друже Музико" на одній сцені — буде гаряче і драйвово;) 

Славетний козак-рок гурт "Гайдамаки" не лише вперше за свою історію завітають до Одеси, а ще й в оновленому складі і з презентацією нового альбому – "Годі спати!". Нову платівку складатимуть здебільшого рокові композиції із соціальними текстами, але знайдеться місце і для ліричних співанок. Участь у запису альбому брали відомі українські музиканти, майстер горлового співу Альберт Тулезін та автор пісен для фільмів сербського режисера Еміра Кустуріи - Нелле Карайлич.

Відкриватиме одеський концерт "Гайдамаків" етно-драйв гурт "Друже Музико". Одеські музиканти-патріоти, поїздивши фестивальною Україною, незабаром вирушають у промо-тур містами рідної Батьківщини, аби подарувати співвітчизникам оберемок етно-драйвових співанок, а весняна точка гастрольного відліку одеських музикантів-патріотів припаде, звісно, на рідне місто! "Друже Музико" переконані, що для впевненого прямування українцям конче необхідний патріотичний позитив, тож саме його одеська ватага нестиме Україною.

Тож, 30 березня о 19:00 Кафе-клуб «Юла-85» по вінця наповниться шаленим козак-роком та енергетичним етно-драйвом! Черевики не знатимуть спокою, адже легендарні "ГАЙДАМАКИ" та одеський гурт "ДРУЖЕ МУЗИКО" підриватимуть до запальних танців своїми жвавими і позитивними ритмами!

Будь з нами, будь українцем!

Довідка

"Гайдамаки" – українська музична формація з європейським обличчям та власним оригінальним баченням фольку та сучасної альтернативної музики. Гурт, сформований у часи переломних історичних подій та становлення національної свідомості, вийшов з андеграунду у ряди найбільш пізнаваних українських виконавців, як на Батьківщині, так і серед європейської публіки.БикЮ Сучасні "Гайдамаки" – це дружна та енергійна команда освічених музикантів високого рівня, які разом створюють обличчя гурту. Наш колектив несе чіткий соціальний та культурний меседж, що має живу основу народної музики, яка у поєднанні з класичним потужним роковим звучанням панку, ска, фанку та хеві є яскравим прикладом нового підходу до формування сучасної rock та world music культури.

Етно-драйв гурт "Друже Музико" – формація патріотичного позитиву з Одеси. І що б не виконували музиканти-патріоти - пісні власного написання, адаптації-обробки народних співанок або давні українські пісенні скарби – все це пронизано любов'ю до рідного, так що позитивна енергетика наповнює душі слухача по самі вінця.
"Друже Музико" - володарі спеціального диплому фіналу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Червона Рута"-2011 – "За створення вдалого національного сценічного образу". Учасники багатьох всеукраїнських та міжнародних фестивалів та мистецьких акцій, зокрема "Підкамінь", "Обнова-фест", "Трипільські Зорі" тощо. Організатори власного постійного культурно-мистецького проекту "Українські вечорниці в Одесі".

Більше можна почерпнути тут:
http://vk.com/haydamakyod
http://vk.com/druje_muzyko
http://www.haydamaky.com/

Гайдамаки Легендарні "ГАЙДАМАКИ"

Лого

Карта Одессы
 

Памятники, фонтаны, скульптуры Одессы

   

Условия размещения информации на
Одесском портале

Copyright © Одесский портал . Одесса.
Использование материалов, размещенных на сайте, допускается только при условии установки прямой ссылки на сайт http://odportal.com.ua
(текст, кнопка или баннер)

Написать - portalodessa@gmail.com

Легенадарний козак-рок від "ГАЙДАМАКІВ" та етно-драйв від "ДРУЖЕ МУЗИКО" . Одесский портал - Виртуальная реальность Одессы. Практически всё о городе.