Правильный выбор курсов
полоса
banner-Образование для всей семьи
полоса
Развивающие занятия
Подготовка к школе
Школы общеобразовательные, музыкальные, искусств. УВК, Гимназии. Лицеи. Интернаты.
Внешкольные учреждения
Профессиональное обучение
выпускников 9 и 11 классов
Высшие учебные заведения
I-II и III-IV уровней аккредитации
Зарубежные образовательные программы в Одессе
Образование, переподготовка и стажировка за рубежом
Религиозные учебные заведения
Связано с морем
Дистанционное обучение
Семинары, тренинги,
программы личностного роста
КУРСЫ
Школы танцев
Физическая культура и спорт
Кредиты на образование
Трудоустройство
Репетиторы
Библиотеки

Поиск учебного заведения по названию специальности, навыку, умению

 

literatura-dlya-navchannya-vid-bookletka

Література для навчання від Bookletka

Попри бурхливий розвиток технологій, зокрема в напрямку оцифровування інформації, появи цифрових носіїв даних та гаджетів для їх відтворення, можливості перегляду інформації в онлайн режимі за допомогою хмарних технологій, печатні носії не здають своїх позицій, хоча й виглядають архаїчними на фоні стрімкого прогресу. Як не дивно, але саме книга залишається найбільш доступним, зручним і ефективним інструментом в галузі освіти і науки, цифрові технології виступають допоміжним елементом в системі навчання.

Як і сотні років тому, книга являється вічним супутником нашого життя і виступає невичерпним джерелом знань. Вона відкриває перед нами вікову мудрість, навчає різноманітним дисциплінам і сприяє всебічному розвитку та пізнанню світу. Наша дружба з нею починається ще в дитинстві, зі знайомства з казкою. Після цього ми стаємо нерозлучними, продовжуючи невпинно втамовувати свою жагу до знань. Книги в наших руках змінюються, змінюється їхня тематика та направленість. В шкільні часи ми вивчаємо абетку, щоб з легкістю прочитати шкільні підручники та посібники. Здобуваючи вищу освіту ми студіюємо спеціалізовану навчальну та наукову літературу. Коли ж нам хочеться розслабитися, помріяти, отримати заряд позитивних емоцій та розширити свій кругозір, ми зачитуємось художніми книжками улюблених письменників.

В інтернет-книгарні Буклетка зібрані сотні й тисячі цікавих книг. Якщо Вам потрібна навчальна література по доступній ціні, тут Ви знайдете її широкий асортимент й зможете замовити в будь-якій кількості, з доставкою по всій території України.

Bookletka пропонує великий вибір друкованих матеріалів українською, а також англійською, російською та іншими іноземними мовами. У нас є посібники з більшості предметів, що вивчаються середніми загальноосвітніми та вищими навчальними закладами, допущені навчального процесу Міністерством освіти та науки України. Вони допоможуть учням та студентам легше та краще освоїти необхідні знання, зробивши їх максимально доступними та зрозумілими. З їх допомогою вчителі та викладачі зможуть ефективніше викладати матеріал, створивши оптимальні умови для навчання та зекономлять їм багато часу.

Тепер будь-яка книга стане ще більш доступною, завдяки лояльним цінам книгарні, та можливості онлайн замовлення з доставкою по всій території Україні. Замовлення можна зробити безпосередньо на сайті, або телефоном, наші менеджери завжди раді допомогти з вибором цікавої книжки.

Есть что сказать? Комментируй:


Данную страницу никто не комментировал. Вы можете стать первым.

Ваше имя:

RSS
Комментарий:

Powered by CommentIt 5 Ajax

 

Условия размещения информации на портале "Образование
для всей семьи"
Самостоятельное обучение

Copyright © Образование для всей семьи. Одесса.
Использование материалов, размещённых на сайте, допускается только при условии установки прямой ссылки на сайт http://obrazovanie.odessa.ua
(текст верху страницы, кнопка или баннер)

Література для навчання від Bookletka
Написать: portalodessa@gmail.com
65014, Одесса-14, а/я 39